user_mobilelogo

en gbde defr fr

WELLNESS

Finse saunacabine (90°) | Turks bad | Kleuren-sauna (70°) | Ontspannende voetenbaden | IJskoude stortdouches | Verfrissend dompelbad | Mooi, ruim verwarmd buitenzwembad (seizoen)

CULINAIR

Gezellige bar | Ruim assortiment: koffie, thee, frisdranken, sappen, diverse bieren, wijnen en sterke drank | Gevarieerde menukaart: van snacks tot maaltijdsalades en warme schotels | Vers, lekker en betaalbaar

ONTSPANNING

Gratis parkeergelegenheid | Intieme loungeMassagekamer | Diverse (privé)rustruimtes | Televisiehoek met gratis internet en wifi | Rokersruimte | Mooie omsloten tuin met ligbedden

Openingstijden

Maandag

12.00-23.00 uur

Dinsdag

Gesloten

Woensdag

12.00-23.00 uur

Donderdag | Gemengde dag
(Dames, heren en koppels)

12.00-23.00 uur

Vrijdag | Gemengde dag
(Dames, heren en koppels)

12.00-23.00 uur

Zaterdag | Gemengde dag
(Dames, heren en koppels)

12.00-23.00 uur

Zondag

12.00-23.00 uur

 

Vanaf 1 juni zijn wij op

 DINSDAG GESLOTEN

Zodra ons team weer compleet is hopen we weer 7 dagen per week voor jullie klaar te staan.

 

Dussss...

Vind jij dit ook heel jammer en vind je onze sauna net zo leuk als wij, maar lijkt het je nóg leuker deze van achter de bar te beleven? Dit is je kans, wij hebben nog steeds een

VACATURE!

Wij zoeken een collega voor drie of vier dagen in de week, die het leuk vindt om samen met ons de schouders eronder te zetten en bij te dragen aan de gastvrije, ontspannen en openminded sfeer die onze bezoekers zo waarderen. De werkzaamheden zijn allround, in hoofzaak horeca en wat er zoal bij komt kijken. Ervaring is meegenomen maar geen must, als je maar gemotiveerd en gastvrij ingesteld bent. Lijkt het je wat of wil je meer weten? Stuur een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

We horen graag van je!

Lichaam en geest trekken niet gezamenlijk op. Veel mannen en vrouwen van gevorderde leeftijd weten dat hun geest nog bijna even jong is als tijdens hun adolescentie. Het lijf is dan wel ouder geworden, maar het-kind-in-de-mens is overeind gebleven. Partners kunnen daar vaak boeiende verhalen over vertellen.

Je karakter is sinds je geboorte nauwelijks veranderd, maar krijgt in de loop van de jaren wel iets dat goede wijn ook schijnt te hebben: diepgang. Er ontstaat een zekere wijsheid, je wordt als vanzelf een verstandige filosoof die zijn omgeving vaak ongevraagd doordrenkt van levensadviezen. Tegelijk sta je meer open voor andersdenkenden, je bent minder star dan vroeger. Vergelijk dat eens met je lichaam, dat helaas wel erg star is geworden…

Met oudere ogen heel jong tegen de wereld aankijken is een voorrecht. Michelangelo, Newton en ontelbaar veel andere grootheden produceerden hun beste werken toen ze de 60 gepasseerd waren. Met een beetje geluk staat de zestiger van nu nog een heel prettig en inspirerend leven te wachten. Maar dan moet het lijf natuurlijk wel meewerken!  

Wie zijn 60-jarige lichaam een goed cadeau wil geven stopt met roken en (veel) drinken en eet veel minder. Halve porties. Als ratten langer leven en zelfs energieker worden door minder te eten, zal dat ook voor ons gelden. Organen worden blij van de juiste voedingsstoffen in de juiste hoeveelheden.

Het gaat bij een goed functionerend lichaam echter niet alleen om de organen. Minstens even belangrijk zijn de spieren! Ook daar zijn hapjes en drankjes voor. Een paar flinke injecties met testosteron en anabole steroïden doen wonderen. De nadelen daarvan beperken zich echter niet tot kleine piemels, zo waarschuwen vele artsen en wetenschappers. En wij zijn geneigd die artsen en wetenschappers te geloven. Geen gedoe met anabolen!

Voor de spieren is het dus zaak om iets verstandigs te doen, waardoor de spieren op een gezonde manier weer kunnen groeien en meer kracht afleveren. Dat is fijn om boodschappen mee te kunnen tillen, maar ook bijvoorbeeld fijn om jezelf goed te kunnen opvangen bij een valpartij.

Sterke spieren geven de eigenaar ook meer zelfvertrouwen. Ja, ook op het strand!

Het uithoudingsvermogen kan verbeterd worden door wandelen, lopen en fietsen. Krachttraining is echter minstens even belangrijk als training van het uithoudingsvermogen.

Met het imago van krachttraining is het helaas niet goed gesteld. De associaties variëren van anabole steroïden en onaangenaam zweterige ruimten tot op tenen vallende ijzeren schijven en kreunende en soms schreeuwende mannen met shirts zonder mouwen.

Op zoek!

Created: 04-okt-2023
Word jij onze nieuwe, blije, enthousiaste en werklustige collega? Wij zoeken versterking voor langere duur. Dagen en aantal uren in overleg, met de nadruk op de gemengde dagen. Lijkt het je wat of wil je meer weten, stuur een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..... Lees verder >>

Helpende handjes

Created: 04-juni-2021
Wij zijn op zoek naar 'helpende handjes' om ons team op de drukke dagen te ondersteunen. Misschien iets voor jou? Stuur even een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met je gegevens en wie weet word jij onze nieuwe team-player. (Ook ouderen mogen... Lees verder >>

Persbericht VNSWB

Created: 15-mrt-2020
Heroverweging opening sauna’s door kabinet? Blijham/Woerden, 12 mei 2021 De VNSWB (brancheorganisatie voor Sauna- en Wellnessresorts in Nederland) is verontwaardigd over het besluit van het kabinet om de saunabranche op het allerlaatste moment nog uit... Lees verder >>

Corona

Created: 14-mrt-2020
Coronavirus Wij houden de recente ontwikkelingen natuurlijk nauwlettend in de gaten. De gezondheid en veiligheid van onze gasten en medewerkers staat altijd voorop. Wij volgen de richtlijnen van het RIVM om verspreiding van het virus te voorkomen. Iemand... Lees verder >>

Mijn lichaam is 60 geworden... wat nu?

Created: 05-mrt-2020
Lichaam en geest trekken niet gezamenlijk op. Veel mannen en vrouwen van gevorderde leeftijd weten dat hun geest nog bijna even jong is als tijdens hun adolescentie. Het lijf is dan wel ouder geworden, maar het-kind-in-de-mens is overeind gebleven. Partners... Lees verder >>

GGD meets GAY

Created: 02-jan-2020
ggdmg GGD meets GAY Op vrijdag 24 januari 2020 is er er weer een GGD-inloopspreekuur. Wegens budgetaire redenen enkel nog voor mannen uit de regio Nederlands Limburg die sex hebben met mannen en voor iedereen die al eerder op het spreekuur geweest is.... Lees verder >>Impressie van onze sauna