user_mobilelogo

en gbde defr fr

WELLNESS

Finse saunacabine (90°) | Turks bad | Kleuren-sauna (70°) | Ontspannende voetenbaden | IJskoude stortdouches | Verfrissend dompelbad | Mooi, ruim verwarmd buitenzwembad (seizoen)

CULINAIR

Gezellige bar | Ruim assortiment: koffie, thee, frisdranken, sappen, diverse bieren, wijnen en sterke drank | Gevarieerde menukaart: van snacks tot maaltijdsalades en warme schotels | Vers, lekker en betaalbaar

ONTSPANNING

Gratis parkeergelegenheid | Intieme loungeMassagekamer | Diverse (privé)rustruimtes | Televisiehoek met gratis internet en wifi | Rokersruimte | Mooie omsloten tuin met ligbedden

Openingstijden

Weer geopend vanaf zaterdag 5 juni 2021!

Maandag
12.00-22.00 uur

Dinsdag
12.00-22.00 uur

Woensdag
12.00-22.00 uur

Donderdag | Gemengde dag
(Dames, heren en koppels)
12.00-22.00 uur

Vrijdag | Gemengde dag
(Dames, heren en koppels)
12.00-22.00 uur

Zaterdag | Gemengde dag
(Dames, heren en koppels)
12.00--22.00 uur

Zondag
12.00-22.00 uur

 LOGO mobile

Hoera, we mogen weer!

Het heeft lang geduurd maar vanaf zaterdag 5 juni mogen we eindelijk weer onze deuren openen! Helaas voorlopig wel nog even met een aantal begrijpelijke beperkingen maar die nemen we graag voor lief. Voor alle duidelijkheid nog even op een rijtje: Bij verkoudheidsklachten of koorts: blijf thuis. Reserveren hoeft niet vantevoren maar doen we aan de deur, wij noteren zoals gebruikelijk uw naam, aankomst- en verwachte vertrektijd en vragen ook uw contactgegevens (telefoonnummer of e-mailadres) achter te laten. Deze gegevens worden niet door ons gebruikt, ze dienen enkel twee weken beschikbaar te blijven voor een eventueel bron- en contactonderzoek door de GGD als daar aanleiding toe mocht zijn. We hanteren een maximum bezoekersaantal van 30, bij mooi weer 40, dat tegelijkertijd van onze faciliteiten gebruik mag maken. Bij uitzonderlijke topdrukte kan het dus voorkomen dat U op drukke dagen even aan de deur moet wachten. 's Avonds sluiten wij om 22 uur en ook onze gezellige bar is weer geopend voor een hapje, drankje of heerlijke maaltijd. Tot slot dienen binnen ons bedrijf uiteraard alle hygiënemaatregelen en looproutes nageleefd te worden en houden gasten altijd anderhalve meter afstand van elkaar (tenzij ze uit 1 huishouden komen). Waar u zich verplaatst draagt u een mondkapje. Dit alles voor jullie en onze veiligheid uiteraard, we rekenen op jullie begrip en medewerking. Maar wees vooral hartelijk welkom, we zijn blij iedereen weer te zien! 

Tot heel gauw!

Wij zijn regelmatig op zoek naar 'helpende handjes' om ons team op de drukke dagen te ondersteunen. Misschien iets voor jou? Stuur even een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met je gegevens en wie weet word jij onze nieuwe team-player. (Ook ouderen mogen reageren!) 

Helpende handjes

Created: 04-juni-2021
Wij zijn regelmatig op zoek naar 'helpende handjes' om ons team op de drukke dagen te ondersteunen. Misschien iets voor jou? Stuur even een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met je gegevens en wie weet word jij onze nieuwe team-player. (Ook... Lees verder >>

Persbericht VNSWB

Created: 15-mrt-2020
Heroverweging opening sauna’s door kabinet? Blijham/Woerden, 12 mei 2021 De VNSWB (brancheorganisatie voor Sauna- en Wellnessresorts in Nederland) is verontwaardigd over het besluit van het kabinet om de saunabranche op het allerlaatste moment nog uit... Lees verder >>

Corona

Created: 14-mrt-2020
Coronavirus Wij houden de recente ontwikkelingen natuurlijk nauwlettend in de gaten. De gezondheid en veiligheid van onze gasten en medewerkers staat altijd voorop. Wij volgen de richtlijnen van het RIVM om verspreiding van het virus te voorkomen. Iemand... Lees verder >>

Mijn lichaam is 60 geworden... wat nu?

Created: 05-mrt-2020
Lichaam en geest trekken niet gezamenlijk op. Veel mannen en vrouwen van gevorderde leeftijd weten dat hun geest nog bijna even jong is als tijdens hun adolescentie. Het lijf is dan wel ouder geworden, maar het-kind-in-de-mens is overeind gebleven. Partners... Lees verder >>

GGD meets GAY

Created: 02-jan-2020
ggdmg GGD meets GAY Op vrijdag 24 januari 2020 is er er weer een GGD-inloopspreekuur. Wegens budgetaire redenen enkel nog voor mannen uit de regio Nederlands Limburg die sex hebben met mannen en voor iedereen die al eerder op het spreekuur geweest is.... Lees verder >>Impressie van onze sauna