user_mobilelogo

en gbde defr fr

WELLNESS

Finse saunacabine (90°) | Turks bad | Kleuren-sauna (70°) | Ontspannende voetenbaden | IJskoude stortdouches | Verfrissend dompelbad | Mooi, ruim verwarmd buitenzwembad (seizoen)

CULINAIR

Gezellige bar | Ruim assortiment: koffie, thee, frisdranken, sappen, diverse bieren, wijnen en sterke drank | Gevarieerde menukaart: van snacks tot maaltijdsalades en warme schotels | Vers, lekker en betaalbaar

ONTSPANNING

Gratis parkeergelegenheid | Intieme loungeMassagekamer | Diverse (privé)rustruimtes | Televisiehoek met gratis internet en wifi | Rokersruimte | Mooie omsloten tuin met ligbedden

Openingstijden

We zijn weer open!

 

Maandag
12.00-22.00 uur

Dinsdag
12.00-22.00 uur

Woensdag
12.00-22.00 uur

Donderdag | Gemengde dag
(Dames, heren en koppels)
12.00-22.00 uur

Vrijdag | Gemengde dag
(Dames, heren en koppels)
12.00-22.00 uur

Zaterdag | Gemengde dag
(Dames, heren en koppels)
12.00-22.00 uur

Zondag
12.00-22.00 uur

 LOGO mobile

 

Yes we can!

Hoera! Vanaf 26 januari mogen gelukkig ook sauna's weer hun deuren openen tot tien uur 's avonds, dus van harte welkom! Een aantal maatregelen blijft voorlopig wel nog van kracht: *Toegang enkel op vertoon van een geldige QR-code uit de (NL) CoronaCheck-app of (B) CovidSafe-app (= U bent volledig gevaccineerd,hersteld van Corona of heeft een negatieve PCR-testuitslag van max. 24 uur oud). *Het dragen van een mondkapje is verplicht overal waar u zich binnen het gebouw verplaatst. Als U zit mag het af. *Tijdens uw bezoek volgt U alle hygiënevoorschriften en houdt U tenminste anderhalve meter afstand van de andere gasten.

Hurray! From January 26th wellness centers are allowed to reopen their doors until 10 pm, so welcome back! Some restrictions though will remain in place: *Admission only after showing a valid QR-code from your CoronaCheck-app (= you are fully vaccinated, recovered from Covid or can present a negative PCR-test result not older than 24 hours). *face masks are required when you walk around, when you are seated you can take them off. *Please follow all the hygiene regulations and always keep your distance of 1,5 meters from the other guests.

Hurra, wir sind wieder da! Ab dem 26. Januar dürfen wir wieder unsere Türen öffnen bis 22 Uhr, also herzlich willkommen! Einige Massnahmen bleiben in Kraft: *Zutritt bleibt nur noch auf Vorzeigen Ihrer QR-code aus der CovPass-App (= Sie sind vollständig geimpft, genesen von Covid oder können einen negativen PCR-test vorliegen nicht alter als 24 Stunden). *Mundschutzpflicht ist da überall wo Sie sich bewegen, erst wenn Sie sich hinsetzen dürfen Sie es abnehmen. *Bitte folgen Sie unsere Hygienevorschriften und halten Sie immer mindestens 1,5 Meter Distanz von den anderen Gästen.

On est ouvert, hourra! À partir du 26 janvier nous pouvons réouvrir nos portes jusqu'`a 22 heures, soyez la bienvenue! Quelques réstrictions restent maintenues: *Accès uniquement sur présentation du Code-QR de votre CovidSafe-app (= Vous êtes complètement vacciné, guéri du Covid ou vous pouvez présenter un résultat de PCR-test négatif datant de moins de 24 heures). *Porte de masque est obligatoire quand vous vous déplacez, quand vous êtes assis vous pouvez l'enlever. *Veuillez suivre tous les précautions d'hygiène et gardez bien vos distances de 1,5m des autres.

Wij zijn op zoek naar 'helpende handjes' om ons team op de drukke dagen te ondersteunen. Misschien iets voor jou? Stuur even een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met je gegevens en wie weet word jij onze nieuwe team-player. (Ook ouderen mogen reageren!) 

Helpende handjes

Created: 04-juni-2021
Wij zijn op zoek naar 'helpende handjes' om ons team op de drukke dagen te ondersteunen. Misschien iets voor jou? Stuur even een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met je gegevens en wie weet word jij onze nieuwe team-player. (Ook ouderen mogen... Lees verder >>

Persbericht VNSWB

Created: 15-mrt-2020
Heroverweging opening sauna’s door kabinet? Blijham/Woerden, 12 mei 2021 De VNSWB (brancheorganisatie voor Sauna- en Wellnessresorts in Nederland) is verontwaardigd over het besluit van het kabinet om de saunabranche op het allerlaatste moment nog uit... Lees verder >>

Corona

Created: 14-mrt-2020
Coronavirus Wij houden de recente ontwikkelingen natuurlijk nauwlettend in de gaten. De gezondheid en veiligheid van onze gasten en medewerkers staat altijd voorop. Wij volgen de richtlijnen van het RIVM om verspreiding van het virus te voorkomen. Iemand... Lees verder >>

Mijn lichaam is 60 geworden... wat nu?

Created: 05-mrt-2020
Lichaam en geest trekken niet gezamenlijk op. Veel mannen en vrouwen van gevorderde leeftijd weten dat hun geest nog bijna even jong is als tijdens hun adolescentie. Het lijf is dan wel ouder geworden, maar het-kind-in-de-mens is overeind gebleven. Partners... Lees verder >>

GGD meets GAY

Created: 02-jan-2020
ggdmg GGD meets GAY Op vrijdag 24 januari 2020 is er er weer een GGD-inloopspreekuur. Wegens budgetaire redenen enkel nog voor mannen uit de regio Nederlands Limburg die sex hebben met mannen en voor iedereen die al eerder op het spreekuur geweest is.... Lees verder >>Impressie van onze sauna